понеділок, 05 листопада 2012 11:40

Теніс. Феррер виграв паризький Мастерс

Феррер виграв у Яновича у фіналі паризького Мастерса. Фото: hotsport.ua

4 листопада, в Парижі (Франція) на турнірі АТР BNP Paribas Masters відбувся фінальний матч.

П'ята ракетка світу, 30-річний іспанський тенісист Давид Феррер став переможцем турніру, взявши гору у двох сетах над 69-м номером світового рейтингу 21-річним поляком Єжи Яновичем - 6:4, 6:3.

Тенісисти провели на корті 1 годину 27 хвилин. Феррер зробив три брейки і програв один гейм на своїй подачі. Янович виконав 11 ейсів і припустився шести подвійних помилок. Іспанець подав навиліт п'ять разів і помилився на подачі двічі. Між собою суперники грали вперше.

Для Давида Феррера цей титул став певрим на на турнірах серії ATP Masters 1000, сьомим в сезоні і 18-м у професійній кар'єрі. За перемогу іспанець отримає 1000 очок в залік рейтингу АТР і € 479,000 призових, а фіналіст Янович - 600 рейтингових очок і € 234,865 призових.

Теніс. АТР. BNP Paribas Masters. Париж (Франція). Закриті корти (хард). Призовий фонд € 2,427,975. 48 учасників.

Фінал

Давид Феррер (Іспанія, 4) - Єжи Янович (Польща, Q) - 6:4, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Феррер виграв паризький Мастерс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua