четвер, 26 вересня 2019 17:21

Світоліна поступилася американці на турнірі в Ухані

Світоліна провела слабку гру в 1/4 турніру в Китаї

Українська тенісистка Еліна Світоліна сьогодні проводила свій чвертьфінальний поєдинок проти американки Елісон Ріск на турнірі в Ухані. Третя ракетка світу зазнала поразки у двох сетах.

Перша партія вийшла для Світоліной провальною - вона виграла лише один гейм, в той час ка Ризик записала в свій актив три брейка. Як підсумок, перемога американки з рахунком 6: 1.

Другий сет з боку Еліни також був дуже слабким - Ріск виглядала на порядок краще, що дозволило їй тріумфувати з рахунком 6: 3.

WTA. Ухань. 1/4 фіналу

Елісон Ріск (США) - Еліна Світоліна (Україна) 2: 0 (6: 1, 6: 3)

Елісон Ризик в півфіналі буде протистояти Петра Квітовою, яка на стадії 1/4 фіналу вибила з боротьби українку Даяну Ястремський.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна поступилася американці на турнірі в Ухані». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua