четвер, 09 січня 2014 14:54

Стаховський вийшов на кривдника Долгополова у Сіднеї

Сергій Стаховський вийшов у півфінал турніру в Сіднеї ФОТО: sportonline.ua

Сьогодні, 9 січня, у Сіднеї (Австралія) на турнірі AТР Apia International Sydney відбувся останній чвертьфінальний матч.

28-річний український тенісист Сергій Стаховський, який займає у світовому рейтингу 101-е місце і пробився в основну сітку турніру через кваліфікацію, завдав поразки 56-й ракетці світу, своєму ровеснику з Австралії Маринко Матошевічу (WC) з рахунком 6:4, 6:3.

Поєдинок тривав 1 годину 12 хвилин. Сергій зробив чотири брейка і дозволив супернику реалізувати лише один з трьох брейк-пойнтів. В активі українця сім ейсів, в пасиві - три подвійні помилки. Матошевіч двічі подав навиліт і двічі помилився на подачі. Раніше тенісисти не зустрічалися.

У півфіналі Стаховський схрестить ракетки з іншим австралійцем, 52-ю ракеткою світу Бернардом Томічем, який трохи раніше вибив з боротьби українця Олександра Долгополова.

Раніше Стаховський і Томіч зустрічалися один раз, і тоді сильнішим був австралієць.

Теніс. AТР. Apia International Sydney. (Австралія). Хард (відкриті корти). Призовий фонд $ 452.670. 28 учасників.