вівторок, 16 лютого 2010 08:26

Шевченко зайняла дев"яте місце в лижній гонці

У понеділок, 15 лютого, на Олімпіаді-2010 були розіграні медалі в лижній гонці на 10 км серед жінок. Шведка Шарлотт Калла підтвердила свій клас, а от Юстіна Ковальчик з Польщі розчарувала своїх шанувальників.

Шведська лижниця Шарлотт Калла стала олімпійською чемпіонкою в гонці на 10 кілометрів вільним стилем на трасі в канадському Вістлері, показавши час 24.58,4.

Друге місце для багатьох несподівано зайняла естонка Крістіна Шмигун-Вяхі, а от норвежка Маріт Б"єрген стала третьою. Одна з фавориток перегонів полячка Юстіна Ковальчик показала лише п"ятий результат.

Українка Валентина Шевченко показала гідний час, прийшовши в загальному заліку дев"ятою, однак інші українки - Марина Анцибор, Катерина Григоренко, Лада Нестеренко - прийшли в 4-му, 5-м і 6-му десятках відповідно.

Найкраща з росіянок Євгенія Медведєва показала сьомий результат.

Олімпіада. Жінки. Лижні гонки. Вістлер

Гонка на 10 кілометрів. Вільний стиль

1. Шарлотт Калла (Швеція) - 24.58,4.
2. Крістіна Шмигун-Вяхі (Естонія) + 6,6.
3. Маріт Б"єрген (Норвегія) + 15,9.
4. Анна Хааг (Швеція) + 20,9.
5. Юстіна Ковальчик (Польща) + 21,7.
6. Ріітта-Лііса Ропонен (Фінляндія) + 25,9.
7. Євгенія Медведєва (Росія) + 28,1.
8. Крістін Стеіра (Норвегія) + 52.1
9. Валентина Шевченко (Україна) + 52,7.
10. Світлана Малахова-Шишкіна (Казахстан) + 55,5 ...
37. Марина Анцибор (Україна) + 2.09.0 ...
46. Катерина Григоренко (Україна) + 2.31.3 ...
57. Лада Нестеренко (Україна) + 3.08.0.

korrespondent.net

Зараз ви читаєте новину «Шевченко зайняла дев"яте місце в лижній гонці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua