середа, 15 липня 2009 12:26

Сестри Бондаренко вдало розпочали парні змагання в Празі

На турнірі WTA у італійському Палермо Україна втратила двох своїх представниць в одиночному розряді.

Ольга Савчук вибула з боротьби після стартового поєдинку. Українська тенісистка програла перший свій матч в "одиночці" австрійці Патрісії Майр, яка виграла за підсумками двох сетів - 6:4, 6:4.

З таким же рахунком програла італійці Сарі Еррані інша наша спортсменка Марія Коритцева.

Тепер Ольга Савчук може зосередитись на парному чвертьфіналі в Палермо.

Успішно свій перший матч на турнірі з призовим фондом в 220000 тисяч доларів, що проходить в Празі, провели сестри Бондаренко. У стартовому поєдинку їм довелось грати із старими знайомими - львів"янкою Веронікою Капшай і болгаркою Цвєтаною Піронковою. Для виявлення переможця знадобилось тільки два сети - 7:5 6:4.

За вихід до півфіналу Катя з Оленю позмагаються із дуетом із Польщі - Ольгою Броздою та Магдалєною Кіщиньскою.

Gazeta.ua, Turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Сестри Бондаренко вдало розпочали парні змагання в Празі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua