субота, 18 січня 2014 19:28

Шемп виграв гонку переслідування в Антхольці, Кільчицький - 39-й

Віталій Кільчицький ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 18 січня, в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Переможний дубль оформив німець Симон Шемп, вигравши після спринту (де перемогу він розділив з Лукасом Хофером), і гонку переслідування. Другим фінішував француз Жан Гійом Беатрікс, програвши переможцю 1,5 секунди, піднявшись з сьомої стартової позиції.

Трійку призерів замкнув норвежець Хенрік Л'Абі-Лунд з відставанням в 4,8 секунди, що піднявся по ходу гонки з 10-го стартового місця. Шемп і Л'Абі-Лунд пробігли по два штрафних кола, Беатрікс - один.

Відзначимо також успіх "короля" біатлону, іменитого норвежця Уле Ейнара Бьорндалена, який з одним промахом зумів фінішувати четвертим після 20-го місця у спринті.

Єдиний представник України в гонці - Віталій Кільчицький з трьома промахами забіг на 39-е місце (+3.15,1) після 35-го у спринті.

Біатлон. Кубок світу. Шостий етап. Антхольц-Антерсельва (Італія), 18 січня

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1 (1-й у спринті). Симон Шемп (Німеччина) - 31.20,6 (1+0+1+0)

2 (7). Жан Гійом Беатрікс (Франція) - відставання 1,5 (0+0+0+1)

3 (10). Хенрік Л'Абі-Лунд (Норвегія) - + 4,8 (0+0+2+0) +4.8

4 (20). Уле-Ейнар Бьорндален (Норвегія) - + 8,0 (0+0+1+0)

5 (3). Арнд Пайффер (Німеччина) - + 8,6 (0+1+1+1)

6 (6). Бьорн Феррі (Швеція) - + 10,6 (0+0+1+1)

...

39 (35). Віталій Кільчицький -+3.15,1 (0+1+1+1)

У загальному заліку Кубка світу, після 13 гонок з 22-х, лідерство укріпив француз Мартен Фуркад (534 очки), який фінішував сьогодні дев'ятим. Норвежець Еміль Свендсен поступається йому 121 очко.

Перший з українців Сергій Семенов на 28-му місці (184).

У заліку гонок переслідування, після п'яти гонок з дев'яти, лідирує Свендсен (174), випереджаючи німця Сімона Шемпа (169) і Мартена Фуркада (164). Сергій Семенов на 42 -му місці (39).

Біатлон. Кубок світу 2013/2014. Шостий етап. Антхольц (Італія). 18 січня

Чоловіки. Загальний залік (після 13 гонок з 22)