вівторок, 02 жовтня 2018 22:04

"Шахтар" зіграв внічию з "Ліоном"

Ліга чемпіонів, група F, Ліон - Шахтар. Фото: ТСН

За годину розпочнеться матч Ліги чемпіонів в групі F. Французький "Ліон" прийматиме донецький "Шахтар". В офіційних поєдинках команди між собою не зустрічали. Кілька років тому зіграли два товариські поєдинки, нічия та перемога "гірників".

В Лізі чемпіонів команди стартували по різному. "Ліон" на виїзді сенсаційно переміг фаворита групи, англійський "Манчестер Сіті" (2:1). А "Шахтар" навпаки, будучи фаворитом матчу не зміг вдома переграти німецький "Хоффенхайм"(2:2).

Сьогдні вже відбувся матч молодіжних команд "Ліона" та "Шахтаря". Гарних новин з того поєдинку немає. Юні "гірники" без шансів програли.

Варто відзначити, що матч пройде за порожніх трибун. "Французи" покарані за поведінку вболівальників клубу в домашньому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи 2017/18 проти московського "ЦСКА".

Головний арбітр: Андріс Трейманіс (Латвія)

Стартові склади команд:

Ліон: Лопеш – Дюбуа, Марсело, Денайєр, Ф. Менді – Тусар, Ндомбеле – Траоре, Фекір (К), Ауар – Мусса Дембеле

Шахтар: Пятов – Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі – Патрік, Степаненко Майкон – Марлос, Мораєс, Тайсон (к)

В іншому матчі нашої групи "Хоффенхайм" приймає "Манчестер Сіті". Після першого тайму рахунок 1:1. Матч завершився мінімальною перемогою "Сіті" - 2:1

Стартовий свисток!

4` Спокійний початок, трохи активніше виглядають господарі поля, взяли вони м'яч під свій контроль.

9' Тепер вже "гірники" більше володіють м'ячем. Але і їм це дивідендів не приносить.

10' Потенційно небезпечний штрафний був у "шахтарів", але Патрік майже з лінії карного майданчика пробив у стінку.

12' Ох і пощастило зараз українській команді. Дембеле вийшов один на один з Пятовим, але переграти нашого воротаря не зміг. Браво Андрій.

16' Тайсон непогано пробивав метрів з 25, але воротар впорався з ударом.

18' Непогана комбінація пройшла у "гірників". Завершував її Майкон ударом з гострого кута. Але надто не зручна позиція була для влучного удару.

25' Рівна гра, важко сказати, що якась із команд володіє перевагою.

30' Шикарну контратаку провели "гірники", але завершальний удар Марлоса потягнув воротар.

35' Мало моментів в цьому матчі, більше боротьби в центрі поля та фолів.

41' Небезпечний момент створив "Ліон". Фекір пробивав головою після подачі, але трошки не влучив у ворота.

43' Кінцівка тайму за господарями. Ауар пробив з близької відстані, захисник заблокував.

44' Гоооооооооооол! Забиває "Шахтар" на останніх хвилинах! Ісмаїлі прострілив з флангу і Мораес потужним ударом в ближній кут відкриває рахунок! 0:1

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 45% - 55%

Удари (в площину) 6(1) - 8(4)

Фоли 7 - 6

Другий тайм!

50' Початок тайму за "Ліоном", більше володіють м'ячем тиснуть на ворота Пятова.

52' Забили гол навіть господарі поля, але арбітр зафіксував справедливий офсайд.

55' Гоооооооооооооол! Забиває "Шахтар" другий гол! Провели "гірники" класну контратаку, яку більярдним ударом в дальній нижній кут завершив Мораес. 0:2

61' Розкриваються господарі, великами силами йдуть в атаку, у "гірників" будуть шансик для контратак, головне правильно ними розпорядитись.

64' Був шанс у Мораеса забити третій гол, але цього разу він завершив контратаку ударом вище воріт.

70' Гол! Забиває "Ліон". Дембеле ударом головою замкнув подачу Фекіра. 1:2

72' Гол! Це якийсь жах. "Ліон" за дві хвилини нівелює всі здобутки "гірників". Дюбуа ніким не прикритий замкнв прострул Ауара. 2:2

76' На куражі господарі, мчать впперед, хочуть вирвати перемогу. Важко буде "шахтарям" в кінці матчу.

79' Ледь третій гол на забив "Ліон", Пятов витягнув потужний удар з метрів 10.

81' Дуже насичена кінцівка виходить, відповідають атакою на атаку команди. В кожної з команд є моменти, відкритий та цікавий футбол.

88' Момент біля воріт Пятова, Менді з вигідної позиції пробив вище воріт.

89' А тепер біля протилежних воріт, пробивав Майконпісля скидки Тайсона, але також вище воріт

90' Супершанс був у "гірників"! Кайоде пробивав по вже порожніх воротах після скидки Марлоса, але влучив у поперечину. Три хвилини додає арбітр.

Фінальний свисток!

"Шахтар" втратив перемогу ведучи в рахунку 2:0. Але враховуючи кількість моментів біля обох воріт нічию можна вважати закономірним результатом.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" зіграв внічию з "Ліоном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua