неділя, 08 березня 2020 19:18

"Шахтар" із "лівим" пенальті ледве обіграв "Колос"

Донецький "Шахтар" здобув важку перемогу в чемпіонаті України. В гостях донеччани обіграли "Колос" – 4:3.

Гірники здобули несподівану перевагу вже на 12 хвилині, коли арбітр в стилі угорця Кашшаї призначив пенальті у ворота господарів, після того, як Мораєс пробіг повз м'яч, а потім упав. Усі апеляції Кирила Петрова суддя проігнорував, а Тайсон реалізував пенальті.

Ще за кілька хвилин Мораєс після удару Коноплянки вдало зіграв на добиванні й подвоїв рахунок – 2:0.

Арбітр в стилі угорця Кашшаї призначив пенальті у ворота господарів

Інтригу в матчі відновив Андрій П'ятов. Голкіпер збірної України невдало зіграв під пресингом, віддавши м'яч точно на ногу Вадимові Мільку – 1:2.

У другій половині гри Тете ударом у ближній кут відновив статус-кво – 3:1. Майже відразу Сергій Кривцов грубим фолом привіз пенальті на свої ворота. Віталій Гавриш був точним – 3:2. "Колос" не спинявся й Вадим Мілько в падінні головою відновлює рівновагу – 3:3.

І все ж останнє слово лишилося за "Шахтарем". Мораєс після прострілу Ісмаїлі приносить перемогу "Шахтарю" – 4:3.

Попри поразку саме "Колос" посів шосте місце й боротиметься за медалі чемпіонату України. В паралельному матчі з трьома вилученнями в гостей "Дніпро-1" вдома здолав "Маріуполь" – 3:0.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" із "лівим" пенальті ледве обіграв "Колос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua