четвер, 28 липня 2011 08:45

"Шахтар" і "Ліон" підписали мирову

Донецький "Шахтар" продовжує підготовку до майбутніх матчів Ліги чемпіонів. Український клуб на "Донбас Арені" зіграв внічию 1:1 з бронзовим призером чемпіонату Франції "Ліоном", повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

У кожному з таймів головний тренер "гірників" виставляв різний склад, давши можливість зіграти всім наявним в обоймі гравцям. Рахунок у матчі відкрив "Шахтар" на 68-й хвилині. Даріо Срна заробив пенальті, а Жадсон його реалізував.

Гості відігралися через десять хвилин і теж завдяки 11-метровому. Бастоса збили у штрафному майданчику, і сам постраждалий бездоганно пробив "з точки".

"Шахтар" - "Ліон" 1:1

"Шахтар" (1-й тайм): Рибка, Кобін, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Ємельянов, Мхітарян, Коста, Тейшейра, Дентіньо, Морено

"Шахтар" (2-й тайм): П'ятов, Срна, Чижов, Іщенко, Гай, Фернандіньо, Віценець, Жадсон, Вілліан, Едуардо, Луіс Адріано (Хюбшман, 65)

"Ліон" (1-й тайм): Льоріс, Гассама, Кріс, Ловрен, Сіссоко, Кальстрем, Коне, Пьед, Бельфоділ, Гоміс, Лісандро

"Ліон" (2-й тайм): Лопес, Ревейєр, Менса, Ловрен (Шавалерен, 79), Умтіті, Гоналон, Коне, Пьєд (Новільо, 73), Бастос, Бріан, Бельфоділ (Плеа, 62)

Голи: 1:0 Жадсон (68, з пен.), 1:1 Бастос (78, з пен.)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" і "Ліон" підписали мирову». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua