вівторок, 05 листопада 2013 23:55

"Шахтар" і "Байєр" розійшлися нулями в Донецьку

Луческу і "Шахтар" частково реабілітувалися за розгром у Леверкузені. Фото: shakhtar.com

У рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті А в Донецьку завершилася зустріч місцевого "Шахтаря" та леверкузенського " Байєра". Суперники розійшлися миром у цьому протистоянні.

Перший тайм пройшов зі значною ігровою перевагою господарів. Донеччани створили достатню кількість моментів для взяття воріт. Однак рахунок до перерви не було відкрито.

У другому таймі ситуація на полі суттєво не змінилася, відмінно проявив себе голкіпер "Байєра" Бернд Лено, який не дозволив "Шахтарю" пробити свої ворота. У свою чергу, не пропустили і "гірники". Підсумок гри - 0:0.