середа, 07 березня 2018 08:04

"Реал" та "Ліверпуль" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Криштіану Роналду забив м'яч у дев'ятому поспіль матчі Ліги чемпіонів. Повторив рекорд голландця Рууда ван Ністельроя

Іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль" стали першими чвертьфіналістами футбольної Ліги чемпіонів. У повторному поєдинку 1/8 фіналу мадридці перемогли у Парижі місцевий "Парі Сен-Жермен" – 2:1. Перша гра також закінчилася на користь "Реала" - 3:1.

За "Реал" відзначилися Роналду, 51, та Каземіро, 80. Бразилець забив переможний м'яч.

У господарів влучно пробив Кавані на 70 хвилині.

Склади команд

"Парі Сен-Жермен": Ареола – Дані Алвеш, Тіаго Сілва, Маркіньос, Берчічі – Верратті, Рабіо, Мотта (Пасторе, 59) – Ді Марія (Дракслер, 75), Мбаппе (Діарра, 75), Кавані

"Реал": Навас – Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело – Каземіро, Ковачич (Кроос, 72), Лукас Васкес, Асенсіо (Іско, 82) – Роналду, Бензема (Бейл, 76).

"Ліверпуль" скромно зіграв унічию з "Порту" - 0:0. Це була домашня гра для англійців. Три тижні тому вони перемогли у Португалії – 5:0.

Сьогодні пройдуть ще дві зустрічі. У Лондоні англійський "Тоттенхем" прийме італійський "Ювентус". Перший матч закінчився внічию – 2:2. Другий поєдинок великого інтересу не представлятиме. "Манчестер Сіті" прийматиме "Базель" після виїзної перемоги – 4:0.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" та "Ліверпуль" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua