субота, 31 липня 2010 11:01

"Ворскла" і "Таврія" залишили на табло нулі

У поєдинку 4-го туру Прем"єр-ліги "Ворскла" на своєму полі не змогла перемогти "Таврію" - 0:0.

У Полтаві грали, між іншим, переможці двох останніх розіграшів Кубка України. На жаль, сьогодні глядачі на трибунах побачили дуже мало цікавого.

У першому таймі практично нічого не запам"яталося. У другому активніше забігали господарі. Кулаков міг пробити Старцева, але вдарив неточно, а за кілька хвилин до фінального свистка Безус міг принести своїй команді три очки, проте добре зіграв воротар кримчан.

"Одні не хотіли, інші не могли". Такий підсумок матчу. Похмурі нулі на табло - 0:0.