неділя, 21 лютого 2010 17:39

"Тайм" вперше виграв Кубок України з футзалу

Фінальний матч Кубка України з футзалу, який завершився в Харкові, не приніс особливої несподіванки. Львівський "Тайм", мінімально обігравши "Єнакієвець" - 1:0, вперше в своїй історії став володарем національного Кубка.

На початку фінального матчу "Тайм" досить прогнозовано заграв першим номером, а "Єнакієвець" побудував свою гру на контратаках. Грати у відкритий футзал з діючим чемпіоном України для команди Юрія Кобзаря було б самогубством.

У такій грі "Тайм" створював небезпечні моменти, проте на останньому рубежі воротар "Єнакієвця" Костянтин Власенко діяв надійно.

В середині другого тайму атаки львів"ян увінчалися успіхом. Після скидки партнера гол провів Олександр Кондратюк.

Футзал.

Кубок України.

Фінал

"Тайм" (Львів) - "Єнакієвець" (Єнакієво) -1:0 (0:0)

Гол: Кондратюк, 31

"Тайм": Лисенко, Чепорнюк, Д. Бондар, Павленко, Макаєв, - Овсянников, Легчанов, Кондратюк, Якунін, Скорий, О. Бондар

"Єнакієвець": Власенко, Замятін, Чуднов, Хурсов, Нестерук, Крупін, Карацюба, Краєвський, Гуменюк, Рудаков, Доманський

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Тайм" вперше виграв Кубок України з футзалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua