неділя, 12 жовтня 2008 10:50

"Сокіл" знов перемагає лідера Росії

Київський "Сокіл" продовжив переможну ходу. І у другому матчі з колишнім лідером Вищої ліги Росії кияни здобули перемогу.

Після першого періоду "соколята" програвали, але у другому зібралися та закинули дві шайби протягом однієї хвилини. Але втримати перемогу в основний час київські хокеїсти не змогли. В овертаймі також закинутих шайб не було. І справа дійшла до булітів, де два очки українцям приніс точний кидок Дмитра Цируля.

"Сокіл" - ХК "Дімітров" 3:2 Б (0:1, 2:0, 0:1)

Голи: 0:1 - Коробов (Поздняков, Смірнов), 1:1 - Толкунов (Побєдоносцев, Цируль), 2:1 - Лахматов (Срюбко, Люткевич), 2:2 - Мурзін (Богдановській, Чуканов), 3:2 - Цируль (буліт).