пʼятниця, 29 січня 2021 17:32

Прима був близький до медалі на етапі чемпіонату Європи з біатлону

Артем Прима був найкращий серед українців. Фото: biathlon.com.ua

В польському Душники-Здруй відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Перемогу здобув швейцарець Мартін Єґер, який пройшов усю дистанцію без промахів. Срібну медаль завоював росіянин Саїд Халілі, а бронзовим призером став німець Йоганнес Кюн.

Найкращим у складі збірної України став Артем Прима, який з одним промахом у пасиві посів 6-те місце. Богдан Цимбал з 2 колами штрафу в пасиві зайняв 29-те місце, а Артем Тищенко ледве потрапив у перші 40 позицій рейтингу.

Повністю провалили гонку Андрій Доценко, Руслан Ткаленко і Тарас Лесюк. Усі троє не зуміли навіть кваліфікуватися в гонку переслідування.

Після 4 гонок чемпіонату Європи в скарбничці збірної України лише 1 медаль – срібло Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці.

Зараз ви читаєте новину «Прима був близький до медалі на етапі чемпіонату Європи з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua