четвер, 17 лютого 2022 00:17

Порятунок "Баварії" та комфортна перемога "Ліверпуля": результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів

Мухамед Салах забив другий гол "Ліверпуля". Фото: REUTERS.

У середу, 16 лютого, відбулися два матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Міланський "Інтер" вдома поступився "Ліверпулю" - 0:2, а "Зальцбурґ" зіграв унічию із "Баварією" - 1:1.

На "Сан-Сіро" команди почали доволі активно та багато пресингували. Розв'язка матчу відбулася наприкінці гри, коли Роберто Фірміно та Мохамед Салах за вісім хвилини двічі засмутили господарів.

В Австрії господарі забили у середині першого тайму. Чемпіон Німеччини врятувався на останній хвилині гри, коли забив Кінґслі Коман.

Відеоогляд матчу "Зальцбург" - "Баварія":

Відеоогляд матчу "Інтер" - "Ліверпуль":

Зараз ви читаєте новину «Порятунок "Баварії" та комфортна перемога "Ліверпуля": результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua