четвер, 08 серпня 2013 17:04

Плавання. Українка Дарина Зевіна виграла "золото" етапу Кубка світу в Ейндховені

Зевіна виграла золото на дистанції 200 м на спині. Фото: reuters.com

7 серпня в Ейндховені (Голландія) пройшов перший день етапу Кубка світу з плавання на короткій воді. За два дні буде розіграно 34 комплекти медалей. Україну представляють Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров і Вікторія Солнцева.

Дарина Зевіна завоювала золото в плаванні на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хвилини 2,4 секунди. Українка випередила на 0,09 секунди двох австралійок, які фінішували одночасно - учасницю Олімпійських ігор Белінду Хокінг і дворазову чемпіонку Олімпійських ігор Емілі Сібом.

З світовими рекордами першість здобули південноафриканець Чед Ле Кло на 200 м батерфляєм - 1.49,04, голландка Раномі Кромовідьо на 50 м вільним стилем - 23,24 і угорка Катінка Хошу на 200 м, комплексом - 2.03,20.

Сьогодні за медалі Кубка світу змагатимуться: Дарина Зевіна на дистанції 100 м на спині, Вікторія Солнцева - на 50 і 200 м брасом, Андрій Говоров - на 50 м вільним стилем.