понеділок, 21 лютого 2011 12:52

Перша сотня Гвардіоли, історичний гол "Депортиво": результати 24-го туру Примери

"Барселона" швидко реабілітувалася за поразку від "Арсеналу" в середині тижня в першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, здолавши вдома "Атлетик" з рахунком 2:1.

Перемогу каталонцям на 75-й хвилині приніс влучний удар Ліонеля Мессі, який забив вже 25-й м'яч у поточному чемпіонаті Іспанії, пише UEFA.

Для наставника "Барселони" Хосепа Гвардіоли цей поєдинок став сотим на чолі клубу у Примері.

"Реал", який взяв гору над "Леванте" з результатом 2:0, відстає від "Барси" на п'ять очок.

"Тиск відчуває команда, яка йде другою, а не лідер", - підкреслив наставник столичного клубу Жозе Моурінью.

Воротар "Депортиво" Даніель Арансубія забив гол на п'ятій доданій хвилині матчу з "Альмерією" - 1:1. Арансубія врятував свою команду від поразки, відзначившись ударом головою після розіграшу кутового. Даніель став першим воротарем в історії іспанської першості, який забив гол головою.

24-й тур

Альмерія - Депортиво - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - П'ятті (48), 1:1 - Арансубія (90).

Осасуна - Еспаньол - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Некунам (14), 2:0 - Некунам (55, пенальті), 3:0 - Лоло (80), 4:0 - Ф. Соріано (88).

Вільярреал - Малага - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Марко Рубен (36), 1:1 - Себа (82).

Хетафе - Расинг - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Пінільос (88, пенальті).

Вилучення: Маркано, 87 (Хетафе).

Севілья - Еркулес - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Ракітіч (21).

Барселона - Атлетик - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Вілья (4), 1:1 - Іраола (50, пенальті), 2:1 - Мессі (78).

БАРСЕЛОНА: Хосе Пінто, Дані Алвес, Бускетс, Піке, Абідаль, Маскерано (Максвелл, 65), Хаві, Іньєста, Мессі, Педро (Афеллай, 90), Вілья (С. Кейта, 84).

Реал Сосьєдад - Мальорка

21 лютого. 22.00.

Валенсія - Спортинг Хіхон - 0:0 (0:0, 0:0)

Реал - Леванте - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Бензема (7), 2:0 - Карвалью (41).

РЕАЛ: Адан, Рамос, Карвалью, Альбіоль, Марсело, Ласс, Хедіра, Ді Марія (Адебайор, 76), Кака (Озіл, 76), Роналду, Бензема (Гаго, 85).

Сарагоса - Атлетико - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Агуеро (66).

Снайпери: Мессі (Барселона) - 25, Роналду (Реал) - 24, Вілья (Барселона) - 16, Льоренте (Атлетик) - 13, Педро (Барселона), Россі (Вільярреал) - по 12, Нілмар (Вільярреал) - 10, Трезеге (Еркулес), Адуріс (Валенсія) - по 9.

Зараз ви читаєте новину «Перша сотня Гвардіоли, історичний гол "Депортиво": результати 24-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua