понеділок, 21 лютого 2011 08:45

"Барселона" перемогла в ювілейному матчі Гвардіоли

Завдяки перемозі над "Атлетико" з Більбао (2:1) "Барселона", яка лідирує в чемпіонаті Іспанії, відновила п'ятиочковий відрив від мадридського "Реала".

Каталонцям, які на минулому тижні поступився "Арсеналу" (1:2) у першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, на "Камп Ноу" знадобилося всього чотири хвилини, щоб відкрити рахунок.

Давід Вілья вивів "Барсу" вперед, проте незабаром після перерви Андоні Іраола відновив статус-кво. Розв'язка настала на 78-й хвилині, коли Ліонель Мессі відзначився у 25-е у поточній "примері" і приніс господарям перемогу, повідомляє UEFA.

Мессі обійшов у списку бомбардирів Кріштіану Роналду, який забив 24 м'ячі.

Ця перемога стала для головного тренера Гвардіоли 79-ю у ста матчах примери. Таким чином, Хосеп став найуспішнішим тренером каталонського клубу. На другому місці з результатом у 64 перемоги - Йохан Кройф, повідомляє Infostrada.

14 матчів зі ста каталонський клуб зіграв внічию, а поступився лише в семи зустрічах.

Барселона - Атлетик - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Вілья (4), 1:1 - Іраола (50, пенальті), 2:1 - Мессі (78).

Барселона: Хосе Пінто, Дані Алвес, Бускетс, Піке, Абідаль, Маскерано (Максвелл, 65), Хаві, Іньєста, Мессі, Педро (Афеллай, 90), Вілья (С. Кейта, 84).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" перемогла в ювілейному матчі Гвардіоли». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua