понеділок, 27 грудня 2021 11:35

Обійшов Левандовського. Джоковича визнано спортсменом року

Новак Джокович займає перше місце в рейтингу світових тенісистів. Фото: Gettyimages.com

Першу ракетку світу 34-річного Новака Джоковича визнано спортсменом року в Європі за версією інформаційних агентств.

Сербський тенісист переміг у голосуванні, в якому брали участь 26 інформаційних агенцій, повідомляє "Спорт Арена".

Новак набрав 172 очки і на 39 очок випередив форварда "Баварії" та збірної Польщі Роберта Левандовського. Третє місце зайняв новий чемпіон світу "Формули-1" Макс Ферстаппен.

Минулого сезону Джокович виграв три турніри Великого Шолома з чотирьох. За підсумками сезону-2021 серб усьоме закінчив тенісний рік на першому місці світового рейтингу ATP. У грудні ITF визнала Новака чемпіоном світу.

Нагорода "Спортсмен року" за версією інформаційних агенцій стала для серба четвертою у кар'єрі.

Джокович не допоможе збірній Сербії у командному ATP Cup на початку січня. Тенісист поки що публічно не оголосив, чи гратиме на Australian Open наступного року.

Зараз ви читаєте новину «Обійшов Левандовського. Джоковича визнано спортсменом року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua