середа, 17 лютого 2021 17:15

Норвежець виграв індивідуальну гонку Чемпіонату світу з біатлону

Артем Прима промахнувся вісімнадцятим пострілом. Фото ФБУ

Норвежець Стурла Леґрейд виграв індивідуальну гонку Чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці. Норвежець жодного разу не промахнувся на вогневих рубежах і продемонстрував високу швидкість.

2-м також з нулем на стрільбі був німець Арнд Пайфер. 3-м – Йоганнес Дале – ще один представник Норвегії.

Найкращим із українців був Артем Прима. Він пройшов 3 вогневі рубежі без промахів і претендував на бронзову медаль, але невдалий постріл відкинув його на підсумкове 9-те місце.

Завтра на Чемпіонаті світу відбудеться супермікст.

Учора в Поклюці відбулася індивідуальна гонка серед жінок. Найкраща з українок Анастасія Меркушина фінішувала 13-ю.

Зараз ви читаєте новину «Норвежець виграв індивідуальну гонку Чемпіонату світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua