вівторок, 16 лютого 2021 14:52

Україна знову залишилася без медалі на Чемпіонаті світу з біатлону

Маркета Давидова не мала промахів на чотирьох рубежах. Фото globallookpress.com

Чеська біатлоністка Маркета Давідова виграла індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону. Маркета єдиною із майже сотні спортсменок не мала жодного промаху на 4 вогневих рубежах.

2-ю була найпринциповіша суперниця Олени Підгрушної – Ганна Еберґ зі Швеції. 3-ю – норвежка Інґрід Тандревольд.

Найкращою з українок з однією хибою в стрільбі була Анастасія Меркушина. Настя посіла 13-те підсумкове місце, яке могло бути вищим, якби не слабке останнє коло.

По 4 промахи мали Юлія Джима й Олена Підгрушна й разом із Вітою Семеренко, яка показала поганий хід, фінішували в середині списку.

Завтра на Чемпіонаті світу з біатлону відбудеться чоловіча індивідуальна гонка.

Зараз ви читаєте новину «Україна знову залишилася без медалі на Чемпіонаті світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua