понеділок, 25 лютого 2013 13:28

Нічия у міланському дербі, перемога "Ювентуса": результати 26-го туру Серії А

В Італії пройшли матчі 26-го туру Серії А. У центрі уваги було міланське дербі, яке за звичаєм потішило безкомпромісною боротьбою, але переможця не виявило - 1:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У першому таймі "Мілан" вийшов вперед завдяки голу Стефана Ель-Шаараві, але "Інтернаціонале", який у разі перемоги змістив би "россонері" з третього місця, за 19 хвилин до кінця зусиллями Езекіля Скелотто відновив рівновагу.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Рятівник "Інтера" плакав після голу, Балотеллі показали гігантський банан

"Мілан" на шість очок відстає від "Наполі", який за підсумками матчу понеділка з "Удінезе" розраховує скоротити семиочкове відставання від лідируючого "Ювентуса".

"Ми вийшли на поле з правильним настроєм, - сказав після матчу з "Сієною" (3:0) наставник "Юве" Антоніо Конте. - Варто віддати належне "Сієні", яка володіє всіма необхідними якостями, щоб залишитися в серії А".

Серія А

26-й тур

Кальярі - Торіно 4:3 (1:0, 3:3)

Голи: 1:0 - 37, пенальті Сау, 1:1 - 47 Черчі, 1:2 - 54 Стевановіч, 2:2 - 75 Конті, 3:2 - 87, пенальті Пінілья, 3:3 - 90, пенальті Б'янкі, 4:3 - 90 Конті.

Вилучення: Огбонна, 86 (Торіно), Діоп, 88 (Торіно).

Парма - Катанія 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 5 Лоді, 0:2 - 44 Кеко, 1:2 - 87 Амаурі.

Вилучення: Легроттальє, 88 (Катанія).

Сампдорія - К'єво 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 33 Полі, 2:0 - 83 Едер.

Аталанта - Рома 2:3 (2:2, 0:1)

Голи: 1:0 - 9 Лівая, 1:1 - 13 Маркіньо, 1:2 - 34 П'яніч, 2:2 - 44 Лівая, 2:3 - 71 Торосідіс.

Вилучення: Контіні, 89 (Аталанта).

Болонья - Фіорентина

26 лютого, 21.00

Ювентус - Сієна 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 30 Ліхтштайнер, 2:0 - 74 Джовінко, 3:0 - 89 Погба.

Ювентус - Буффон, Бонуччі, Пелуза, Бардзальї, Ліхтштайнер, Маркізіо, Погба, Пірло, Асамоа (К'єлліні, 76), Джовінко (Джаккеріні, 81), Вучиніч (Матрі, 64).

Інтер - Мілан 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 21 Ель-Шаараві, 1:1 - 71 Скелотто.

Інтер - Ханданович, Жуан Жезус, Нагатомо (Ківу, 77), Раноккія, Х. Дзанетті, Гуаріні, Альварес (Кузмановіч, 74), Гаргано, Камб'яссо (Скелотто, 69), Паласіо, Кассано.

Мілан - Абб'яті, Де Шільо, Сапата, Мексес, Абате, Ночеріно, Мунтарі (Амброзіні, 90), К. Боатенг (Ньянг, 81), Монтоліво, Ель-Шаараві (Боян, 87), Балотеллі.

Попередження: Мексес (12), Мунтарі (31), Раноккія (34), Жуан Жезус (43), Монтоліво (49), Сапата (89).

Удінезе - Наполі

25 лютого, 20.00

Лаціо - Пескара

25 лютого, 22.00

Палермо - Дженоа 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Ароніка, 76 (Палермо).

Зараз ви читаєте новину «Нічия у міланському дербі, перемога "Ювентуса": результати 26-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua