середа, 07 серпня 2013 17:54

Неймар забив перший гол за "Барселону"

Футболісти "Барселони" забили сім м'ячів у ворота збірної Таїланду у товариському матчі.

Зустріч у Бангкоку закінчилася з рахунком 7:1 на користь "синьо-гранатових". У складі "Барси" хет-трик оформив Педро Родрігес (на 19-й, 35-й і 47-й хвилині), Ліонель Мессі (13, пенальті і 25) відзначився дублем, по одному разу відзначилися Неймар (12) та Алексіс Санчес (49).

У суботу "Барселона" зіграє зі збірною зірок малайзійської футбольної ліги, повідомляє "Р-Спорт".

Товариські матчі

Збірна Таїланду - Барселона Іспанія - 1:7 (1:5)

Голи: 0:1 - Неймар (12), 0:2 - Мессі (13), 0:3 - Педро (19), 0:4 - Мессі (25), 0:5 - Педро (36), 1:5 - Терасіл (38, пенальті), 1:6 - Педро (48), 1:7 - Санчес (50).

БАРСЕЛОНА (перший тайм): Вальдес, Алвес, Піке, Багнак, Адріано, Сонг, Сеск, Серхі Роберто, Педро, Мессі, Неймар.

БАРСЕЛОНА (другий тайм): Вальдес, Монтойя, Бартра, Маскерано, Альба, Бускетс, Хаві, Іньєста, Санчес, Фабрегас, Педро.

Зараз ви читаєте новину «Неймар забив перший гол за "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua