понеділок, 03 квітня 2017 09:38

Нападник збірної України зіграв 55 хвилин проти "Барселони"

"Гранада" Артема Кравця поступилася "Барселоні" - 1:4

"Ґранада" українця Артема Кравця на рідній арені зазнала розгромної поразки від "Барселони" з рахунком 1:4 у матчі 29-го туру іспанської примери.

На гол Боги гості відповіли влучними ударами Луїса Суареса, Алькасера, Неймара і Ракітича.

Нападник "Динамо" Артем Кравець вийшов в основі своєї команди і був замінений на 56-й хвилині на Рамоса.

"Гранада" - "Барселона" 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - 44 Суарес, 1:1 - 50 Бога, 1:2 - 64 Пако Алькасер, 1:3 - 83 Ракітич, 1:4 - 90 Неймар.

"Ґранада" - Очоа, Фульке, Соньє, Ломбан, Сільва (Куенка, 78), Літрі, Агбо, Мубарак, Ангбан (Бога, 46), Кравець (Рамос, 55), Перейра.

"Барселона" - тер Стеген, Серджіо Роберто, Маскерано, Матьє, Альба, Бускетс, Андре Гомеш (Іньєста, 67), Ракітич (Ален, 87), Рафінья (Пако Алькасер, 17), Неймар, Суарес.

Вилучення: Агбо (82).

"Барселона" продовжує переслідувати мадридський "Реал", відстаючи від "вершкових" на два очки. "Гранада" займає місце у зоні вильоту.

Зараз ви читаєте новину «Нападник збірної України зіграв 55 хвилин проти "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua