неділя, 11 серпня 2013 17:58

"МЮ" виграв Суперкубок Англії, ван Персі оформив дубль
8

Відсутність травмованого форварда Вейна Руні не завадила футболістам "Манчестер Юнайтед" здобути перемогу над "Віганом" у матчі за Суперкубок Англії.

Гра, яка за традицією проходила на лондонському стадіоні "Вемблі", завершилася з рахунком 2:0 на користь діючих чемпіонів прем'єр-ліги. "МЮ" виграв перший трофей під керівництвом Девіда Мойеса, який змінив біля керма команди багаторічного тренера "червоних дияволів" сера Алекса Фергюсона.

Манкуніанці відкрили рахунок вже на 7-й хвилині: Робін ван Персі головою замкнув навіс Патріса Евра при повному потуранні оборони суперника. На 59-й хвилині голландець оформив дубль: після його удару м'яч влетів у сітку воріт рикошетом від захисника "Вігана" Леона Барнетта.

Футболісти "Манчестер Юнайтед" виграли Суперкубок у 20-те, оновивши рекордне для англійського футболу досягнення, повідомляє "Р-Спорт".

Суперкубок Англії

Віган - Манчестер Юнайтед 0:2

Голи: 0:1 - 6 ван Персі, 0:2 - 59 ван Персі.

Віган - Карсон, Бойс, Барнетт, Перч, Крейні, Уотсон (Еспіноза, 71), Макартур (Кр. Маккенн, 60), Дж. Маккарті (Діко, 86), Мелоуні (Жорді Гомес, 71), Макклейн (К. Макманаман , 60), Холт (Фортюне, 60).

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел (Смоллінг, 16), Відіч, Джонс, Евра, Клеверлі, Керрік, Велбек (Кагава, 83), Гіггз (Андерсон, 67), Заа (Валенсія, 60), ван Персі (Янузай, 84 ).

Попередження: Макартур (50), Еспіноза (88), Клеверлі (90).

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" виграв Суперкубок Англії, ван Персі оформив дубль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua