понеділок, 16 січня 2012 11:27

Міліто виграв міланське дербі, злива "змила" "Рому" з "Катанією": результати 18 туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 18 туру.

Зігравши внічию з "Кальярі" (1:1), футболісти "Ювентуса", ймовірно, думали, що упустили можливість одноосібно очолити таблицю Серії А. Однак на допомогу їм прийшов "Інтер", який перервав 12-матчеву безпрограшну серію "Мілана" і переміг у міланському дербі з рахунком 1:0. В результаті "Юве" отримав перевагу в одне очко перед "россонері". "Інтер" же здобув шосту перемогу поспіль і сподівається включитися в боротьбу за медалі.

"Ми йдемо вперед семимильними кроками, - сказав наставник" нерадзуррі "Клаудіо Раньєрі. - Було дуже важливо обіграти" Мілан ", щоб повірити в себе".

"Удінезе" не зміг наздогнати "Ювентус", так як допустив осічку, зазнавши поразки на полі "Дженоа" - 2:3. "Лаціо" як і раніше на очко випереджає "Інтер" завдяки перемозі над "Аталантою" - 2:0.

Через сильну зливу не змогли дограти матч "Катанія" і "Рома". Гра була зупинена на 67-й хвилині за рахунку 1:1. Дату перегравання оголосять пізніше.

Завершиться тур 16 січня поєдинком "Наполі" - "Болонья".

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Мілан - Інтер - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Міліто (54).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Дзамбротта (Робіньо, 66), ван Боммель, К. Боатенг, Ночеріно (Зеєдорф, 80), Емануелсон, Ібрагімович, Пато (Ель Шаараві, 83).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Майкон, Самуель, Лусіо, Нагатомо, Т. Мотта, Камбьяссо, Х. Дзанетті, Альварес (Ківу, 67), Міліто (Снейдер, 76), Пацціні (Форлан, 90).

Лаціо - Аталанта - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ернанес (20, пенальті), 2:0 - Клозе (90).

Чезена - Новара - 3:1 (3:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Муту (20), 2:0 - Муту (39, пенальті), 3:0 - Рінаудо (45, автогол), 3:1 - Морімото (89).

К'єво - Палермо - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Саммарко (50).

Фіорентина - Лечче - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Ді Мікеле (66, пенальті).

Дженоа - Удінезе - 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Ферронетті (14), 1:1 - Гранквіст (49), 2:1 - Янкович (51), 3:1 - Паласіо (71), 3:2 - Ді Натале (75, пенальті).

Ювентус - Кальярі - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Вучініч (7), 1:1 - Коссу (48).

Парма - Сієна - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Біабіані (24), 2:0 - Валіані (66), 2:1 - Гросс (80), 3:1 - Джовінко (90).

Катанія - Рома - 1:1

Голи: 1:0 - Легроттальє (24), 1:1 - Де Россі (29).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Міліто виграв міланське дербі, злива "змила" "Рому" з "Катанією": результати 18 туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua