четвер, 23 січня 2014 12:28

Мессі зіграв 400-й матч за "Барселону"
5

"Леванте" несподівано вийшов вперед у матчі з "Барселоною", але каталонці не повторили помилок інших учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На гол Набіля Ель-Зхара команда Херардо Мартіно відповіла хет-триком Крістіана Тельо, а автогол Хуанфрана зробив результат 4:1 на користь синьо-гранатових.

Додамо, що матч проти "Леванте" став для форварда "Барселони" Ліонеля Мессі 400-м у футболці каталонського клубу. Лідирує за цим показником хавбек Хаві - 701 матч, на другому місці Карлес Пуйоль з 589 іграми, третій - Мігелі (549 зустрічей). Мессі займає у цьому списку 11-е місце. У 399 матчах за каталонців аргентинець забив 331 гол.

"Реал Сосьєдад" заручився переконливою перевагою перед другою половиною протистояння з "Расингом". Вже до 33-ї хвилини дубль у басків оформив Мікель Гонсалес, а в другому таймі Карлос Вела зробив рахунок 3:0.

Шанс на порятунок сантандерці залишає гол Мамаду Коне, забитий наприкінці.

Кубок Іспанії

1/4 фіналу

Атлетико - Атлетик

23 січня, 22.00

Еспаньол - Реал Мадрид 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 25 Бензема.

Реал Мадрид - Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Ільярраменді, Бейл (Хесе, 90), Ді Марія (Алонсо, 73), Модрич, Бензема (Іско, 77), Роналду.

Реал Сосьєдад - Расинг 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 4 М.Гонсалес, 2:0 - 33 М.Гонсалес, 3:0 - 62 Вела, 3:1 - 83 М.Кон.

Леванте - Барселона 1:4 (1:0, 0:4)

Голи: 1:0 - 31 Ель-Жар, 1:1 - 53, автогол Хуанфран, 1:2 - 60 Тельо, 1:3 - 81 Тельо, 1:4 - 86 Тельо.

Барселона - Хосе Пінто, Дані Алвес, Бартра, Пуйоль (Маскерано, 57), Адріано, С.Роберто, Хаві, Педро (Санчес, 77), А. Сонг, Тельо, Мессі.

Зараз ви читаєте новину «Мессі зіграв 400-й матч за "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua