пʼятниця, 14 квітня 2017 00:58

"Манчестер Юнайтед" втратив перемогу у Лізі Європи: всі результати дня

Жозе Моурінью під час матчу проти "Андерлехта"

"Манчестер Юнайтед" зіграв внічию з бельгійським "Андерлехтом" в першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи.

Зустріч пройшла в четвер у Брюсселі і завершилася з рахунком 1:1. На 36-й хвилині вперед вийшов англійський клуб після точного удару Генріха Мхітаряна. За 4 хвилини до кінця зустрічі рахунок зрівняв хавбек "Андерлехта" Леандер Дендонкер.

В інших матчах іспанська "Сельта" з рахунком 3:2 на своєму полі обіграла бельгійський "Генк" Руслана Малиновського. Український півзахисник вийшов в стартовому складі і відіграв практично весь матч. Тренер бельгійців замінив його вже на доданих до другого тайму хвилинах.

Нідерландський "Аякс" вдома був сильнішим за "Шальке" - 2:0.Український півзахисник німецького клубу Євген Коноплянка почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 83-й хвилині, замінивши півзахисника Даніеля Каліджурі.

"Ліон" здобув перемогу над "Бешикташем". Зустріч пройшла в Ліоні на стадіоні "Стад де Люм'єр" і завершилася з рахунком 2:1. Гра почалася на годину пізніше запланованого через заворушення, які на трибунах влаштували фанати гостьової команди.

Ліга Європи

1/4 фіналу

Перші матчі

Ліон Франція - Бешикташ Туреччина 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 15 Бабел, 1:1 - 83 Толіссо, 2:1 - 84 Морель.

Аякс Нідерланди - Шальке-04 Німеччина 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 23, пенальті Классен, 2:0 - 52 Классен.

Андерлехт Бельгія - Манчестер Юнайтед Англія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 36 Мхітарян, 1:1 - 86 Дендонкер.

Сельта Іспанія - Генк Бельгія 3:2 (3:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 10 Боетіюс, 1:1 - 15 Сісто, 2:1 - 17 Аспас, 3:1 - 38 Гвідетті, 3:2 - 67 Буффель.

Матчі-відповіді відбудуться 20 квітня.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" втратив перемогу у Лізі Європи: всі результати дня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua