неділя, 05 лютого 2012 14:41

"Манчестер Сіті" розгромив "Фулхем" і продовжив свою безпрограшну домашню серію
5

"Манчестер Сіті" розгромив "Фулхем" з рахунком 3:0 у домашньому матчі 24-го туру чемпіонату Англії з футболу, що пройшов у суботу.

Перший гол у ворота гостей на 10-й хвилині зустрічі з пенальті відправив аргентинський нападаючий Серхіо Агуеро. На 30-й хвилині манкуніанці подвоїли перевагу завдяки автоголу захисника "Фулхема" Кріса Бейрда. Остаточний рахунок у матчі встановив форвард Едін Джеко (72).

Перемогою над "Фулхемом" "Манчестер Сіті" продовжив свою безпрограшну домашню серію - вона досягла вже 12 матчів чемпіонату Англії. Команда Роберто Манчіні продовжує лідирувати в турнірній таблиці прем'єр-ліги, набравши 57 очок в 24 матчах. "Фулхем" - поки 14-й, повідомляє РИА Новости.

Манчестер Сіті - Фулхем - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Агуеро (10, пенальті), 2:0 - Бейрд (30, автогол), 3:0 - Джеко (72).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Савич, Лескотт, Коларов, Сілва, Беррі, Насрі (Мілнер, 55), Джонсон (Пісарро, 90), Агуеро (Н. де Йонг, 80), Джеко.

ФУЛХЕМ: Шварцер, Келлі, Сендерос (Ріїсе, 73), Хангеланд, Бейрд, Сайм. Девіс, Ден. Мерфі, Демпсі, Етуху (Руїс, 68), Д. Дафф, Дембеле (Гецов, 85).

Попередження: Сендерос (66), Коларов (74), Дембеле (75), Бейрд (85).

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" розгромив "Фулхем" і продовжив свою безпрограшну домашню серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua