неділя, 23 жовтня 2022 23:41

Маліновському дісталося від ЗМІ за першу поразку "Аталанти" в сезоні

"Аталанта" з Русланом Маліновським програла "Лаціо" в матчі Серії A. Фото: ФК "Аталанта"

"Аталанта" вперше в сезоні італійської Серії A зазнала поразки.

Команда Руслана Маліновського вдома поступилася римському "Лаціо" з рахунком 0:2.

Маттіа Дзакканьї вивів гостей уперед на 10-й хв. На початку другого тайму Феліпе Андерсон забив другий гол.

Український футболіст вийшов на заміну після перерви, проте допомогти своїй команді змінити хід поєдинку не зумів.

Італійські ЗМІ покритикували Маліновського за гру, зауваживши, що йому не вдалося втілити ігрові задуми тренера.

У центральному матчі туру зустрілися "Рома" й "Наполі".

Неаполітанці вирвали перемогу 1:0 на 81-й хв. завдяки удару Віктора Осімгена.

У турнірній таблиці "Аталанта" опустилася на четверте місце, маючи в своєму активі 24 очки.

Стільки ж набрав і "Лаціо", випередивши "Богиню" за додатковими показниками.

Лідирує "Наполі", набравши 29 очок після 11 зіграних поєдинків.

Поточного сезону Руслан Маліновський провів 10 матчів за "Аталанту", забив один гол і відзначився однією передачею.

Зараз ви читаєте новину «Маліновському дісталося від ЗМІ за першу поразку "Аталанти" в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua