середа, 27 липня 2011 14:30

Майкл Фелпс виграв перше "золото" ЧС-2011

14-разовий олімпійський чемпіон з плавання американець Майкл Фелпс виграв свою першу золоту медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту 2011 року, який проходить у Шанхаї. Фелпс переміг на дистанції 200 метрів батерфляєм. Друге місце зайняв японець Такесі Масуда, третім став китаєць Ву Пен.

Фелпс подолав дистанцію за одну хвилину і 53,34 секунди. Масуда відстав від американця на 0,67 секунди, а китайський плавець - на 1,33 секунди.

Також 27 липня на чемпіонаті світу пройшли півфінали у чоловіків на дистанції 100 метрів вільним стилем і у жінок на дистанції 50 метрів на спині.

Пізніше 27 липня відбудуться фінальні запливи на 200 метрів вільним стилем у жінок, а також на 800 метрів вільним стилем та 50 метрів брасом у чоловіків.

Фелпс раніше на ЧС-2011 виграв срібну медаль на дистанції 200 метрів вільним стилем, а в складі збірної США в естафеті 4х100 метрів (кролем) завоював бронзу.

У загальному командному заліку на чемпіонаті світу з водних видів спорту перше місце займає збірна Китаю. В активі китайських спортсменів 12 золотих, 11 срібних і п'ять бронзових медалі. У збірної Росії сім золотих, чотири срібні і три бронзові нагороди. Збірна США займає третє місце з п'ятьма золотими, срібними чотирма і чотирма бронзовими медалями.

Зараз ви читаєте новину «Майкл Фелпс виграв перше "золото" ЧС-2011». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua