пʼятниця, 04 жовтня 2013 09:19

Ліга Європи. "Чорноморець" пропустив два м'ячі від ПСВ

"Чорноморець" програв вдома ПСВ ФОТО: chernomorets.odessa.ua

Одеський "Чорноморець" програв голландському ПСВ на своєму полі з рахунком 0:2 у матчі другого туру групового етапу Ліги Європи.

На 13-й хвилині матчу в Одесі гості відкрили рахунок після красивого дальнього удару Мемфіса Депая. А за дві хвилини до кінця основного часу Флоріан Джозефсон остаточно зняв питання про переможця зустрічі.

У ще одному поєдинку групи В чемпіон Болгарії "Лудогорец" розгромив на своєму полі з рахунком 3:0 загребське "Динамо".

Після двох турів "Лудогорец" лідирує у групі з 6 очками, у ПСВ і " Чорноморця" - по 3 пункти, хорватський клуб поки без очок , повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ліга Європи

груповий етап

Група В

Чорноморець Одеса Україна - ПСВ Голландія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 13 Депай, 0:2 - 88 Йозефзон.

Чорноморець Одеса - Безотосний, Андерсон, Фонтанелло, Бергер, К. Ковальчук, Бобко, Гай (Самодін, 83), Бакай (Лео Матос, 56), Рієра (Прийомов, 83), Антонов, Джа Джедже.

ПСВ - Титонь, Віллемс, Арьяс, Брума, Йоргенсен, Схарс, Махер (Хільємарк, 81), Депа, Баккалі (Йозефзон, 74), Локадія, Тойвонен.

Попередження: Тойвонен (31), Бергер (51).

Лудогорец Болгарія - Динамо Загреб Хорватія 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 12 Жуніньо Кішада, 2:0 - 34 Місідьян, 3:0 - 61 Дьяков.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Чорноморець" пропустив два м'ячі від ПСВ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua