середа, 20 лютого 2013 08:50

Ліга чемпіонів. "Баварія" без Тимощука перемогла "Арсенал"

"Баварія" перемогла "Арсенал" на виїзді з рахунком 3:1 ФОТО: Reuters

Мюнхенська "Баварія" обіграла лондонський "Арсенал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Як повідомляє Agence France-Presse, зустріч, що проходила у Лондоні ввечері 19 лютого, завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

"Баварія" відкрила рахунок вже на 7-й хвилині матчу після точного удару Тоні Крооса, а на 21-й хвилині Томас Мюллер подвоїв перевагу гостей. На 55-й хвилині Лукаш Подольскі відіграв один м'яч, а на 77-й хвилині Маріо Манджукич втретє вразив ворота "Арсеналу", встановивши остаточний рахунок у матчі.

В іншій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що відбулася у вівторок, "Порту" на своєму полі обіграв "Малагу" з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Жоао Моутінью на 56-й хвилині.

У середу, 20 лютого, свої перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграють ще чотири команди. "Галатасарай" в Стамбулі зіграє з "Шальке-04", а "Мілан" вдома зустрінеться з "Барселоною", повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Перші матчі

Арсенал Англія - Баварія Німеччина 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 7 Кроос, 0:2 - 21 Мюллер, 1:2 - 55 Подольські, 1:3 - 77 Манджукич.

Арсенал - Шченсни, Санья, Мертесакер, Кошельни, Вермален, Вілшер, Артета, Ремзі (Росіцкі, 71), Касорла, Подольскі (Жиру, 72), Уолкотт.

Баварія - Нойер, Лам, ван Бюйтен, Данте, Алаба, Хаві Мартінес, Швайнштайгер, Мюллер, Кроос (Л. Густаво, 73), Рібері (Роббен, 63), Манджукич (Гомес, 79).

Попередження: Вермален (15), Санья (23), Артета (24), Швайнштайгер (36), Мюллер (58), Подольскі (66), Ремзі (67), Лам (90).

Порту Португалія - Малага Іспанія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 56 Моутінью.

Порту - Елтон, Даніло, Отаменді, Мангаля, Алекс Сандро, Режес, Лучо (Андре Каштру, 90), Моутінью, Ізмайлов (Атсу, 70), Варела (Х. Родрігес, 58), Дж. Мартінес.

Малага - Кабальєро, С. Санчес, Демічеліс, Велігтон, Антунеш, Тулалан, Ітурра (І. Камачо, 78), Хоакін (Портільо, 63), Іско, Баптіста (П'язон, 78), Санта Крус.

Попередження: Ітурра (75).

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Баварія" без Тимощука перемогла "Арсенал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua