середа, 18 лютого 2015 03:22

Ліга чемпіонів. "Челсі" і ПСЖ зіграли внічию

rsport.ru

Футболісти французького "Парі Сен-Жермен" і лондонського "Челсі" розійшлися миром у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гра, що пройшла у вівторок на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі, завершилася з рахунком 1:1. На 36-й хвилині гол забив Браніслав Іванович, якому асистували його партнери по обороні Джон Террі і Гарі Кехілл. Господарі на це відповіли точним ударом головою Едінсона Кавані на 54-й хвилині.

Матч-відповідь відбудеться 11 березня у Лондоні, повідомляє "Р-Спорт".

Ліга чемпіонів продовжиться у середу, 18 лютого, іграми "Шальке-04" - "Реал" і "Базель" - "Порту".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Перший матч

ПСЖ Франція - Челсі Англія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0: 1 - 36 Іванович, 1: 1 - 54 Кавані.

ПСЖ - Сірігу, ван дер Віль, Маркіньос, Тіаго Сілва, Максвелл, Верратті, Давід Луїз, Матюїді, Лавессі (Пасторе, 81), Ібрагімович, Кавані.

Челсі - Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі, Аспілікуета, Рамірес, Матіч, Вілліан (Куадрадо, 79), Фабрегас (Оскар, 83), Азар, Дієго Коста (Ремі, 81).

Попередження: ван дер Віль (52), Іванович (65), Фабрегас (73), Верратті (78).

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Челсі" і ПСЖ зіграли внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua