неділя, 20 грудня 2020 08:56

Левандовський допоміг "Баварії" очолити таблицю бундесліги

Роберт Левандовський відзначився двічі. Фото Рейтер

"Байєр" приймав "Баварію" в матчі 13-го туру німецької бундесліги. Зустріч проходила на стадіоні "Бай-Арена" і завершилася перемогою гостей з рахунком - 2:1.

На 14-й хвилині господарі вийшли вперед, забивши красивий м'яч. Подача з кутового знайшла на краю штрафного "Баварії" Патріка Шика, який з льоту вистрілив у ближню дев'ятку. Мануель Нойер навіть не зреагував. Мюнхенці відігралися на 43-й хвилині зустрічі - Роберт Левандовський використав помилку Джонатана Та й воротаря збірної Фінляндії Лукаша Градецького, які зіткнулися в спробі перехопити подачу, і пробив головою по порожніх воротах. У самій кінцівці матчу Та помилився перед своїм карним майданчиком, м'яч дістався Левандовському, який тут же пробив на силу з рикошетом - Градецький не зміг зреагувати.

Таким чином, "Баварія" стала лідером чемпіонату Німеччини (30). "Байєр" (28) - на другому місці в турнірній таблиці.

Зараз ви читаєте новину «Левандовський допоміг "Баварії" очолити таблицю бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua