вівторок, 22 січня 2013 12:29

Кубок Співдружності. Україна розгромила Туркменістан і виграла групу

Команда Ковальця не пропустила в групі жодного м'яча. Фото: ffu.org.ua

У вівторок у своєму третьому поєдинку на Кубку Співдружності-2013 молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу, розгромивши команду Туркменістану з рахунком 5:0, повідомляє "Сегодня".

Підопічні Сергія Ковальця зняли всі питання ще в першому таймі: дубль оформив форвард донецького "Металурга" Віталій Іванко, а перед свистком на перерву третій м'яч у ворота суперників провів півзахисник "Арсеналу" Олександр Філіпов.

У другому таймі українці продовжили тиск на ворота суперника і швидко збільшили рахунок до непристойного: на 52-й і 83-й хвилинах у воротах Туркменістану розписався нападник "Оболоні" Юрій Яковенко.

Таким чином, молодіжна збірна України, набравши дев'ять очок у трьох матчах і не пропустивши жодного м'яча (забито - 10), виграла групу С і вийшла до чвертьфіналу.

Результати України на Кубку Співдружності-2013:

Україна - Литва 3:0

Україна - Молдова 2:0

Україна - Туркменістан 5:0

Зараз ви читаєте новину «Кубок Співдружності. Україна розгромила Туркменістан і виграла групу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua