понеділок, 04 жовтня 2021 07:56

Кризова "Барселона" та фіаско "Баварії": як зіграли суперники українських клубів у єврокубах

Томас Мюллер не врятував "Баварію" від поразки. Фото:Getty Images

Суперники українських клубів у єврокубках провели свої матчі у національних чемпіонатах.

Gazeta.ua знайомить із їх результатами

Наступний суперник "Динамо" каталонська "Барселона" поступилася в гостях "Атлетико" - 2:0.

Долю матчу було вирішення у першому таймі, коли господарі забили двічі. Другий м'яч у ворота каталонців на рахунку Луїса Суареса, який не так давно виявився не потрібен "Барселоні".

Мюнхенська "Баварія" зазнала першої поразки у сезоні. Команда Юліана Нагельсмана вдома програла "Айнтрахту" - 1:2. Леон Горецка відкрив рахунок. Гості відразу його зрівняли, а у кінці гри змогли забити переможний гол.

Також вперше у сезоні програла "Бенфіка". Команда Романа Яремчука вдома поступилася "Портімененсі". Єдиний гол був забитий у кінці матчу. Форвард збірної України Яремчук вийшов у старті, але був замінений у другому таймі.

Наступний суперник "Шахтаря" мадридський "Реал" програв в гостях "Еспаньйолу" -1:2. Господарі відкрили рахунок у першому таймі. Після перерви його подвоїли. Карім Бензема відквитав один мяч, але на більше команду Карло Анчелотті не вистачило. "Реал" програє другий раз поспіль за тиждень.

Міланський "Інтер" в гостях здола "Сассуоло" - 2:1. Господарі забили у першому таймі. Вийшовши на заміну Едін Джеко забив сам та заробив пенальті в кінці гри.

"Шериф" завдяки голу Адама Траоре мінімально здолав лідера чемпіонату Молдови "Мілсамі",

Суперник "Зорі" софійський ЦСКА вирвав перемогу над "Цакско село" -2:1. ЦСКА забив переможний гол вже в доданий до матчу час.

"Рома" не мала ніяких проблем із "Емполі" - 2:0, а норвезький "Буде-Глімт" розгромив "Стабек" - 3:0.

"Динамо" та "Шахтар" у центральному турі зіграли між собою в нічию - 0:0. "Зоря" перемогла "Десну" - 2:0.

Наступні матчі єврокубків відбудуться із 19 по 21 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «Кризова "Барселона" та фіаско "Баварії": як зіграли суперники українських клубів у єврокубах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua