неділя, 03 березня 2013 21:47

"Кривбас" на "Олімпійському" залишив "Динамо" без перемоги

Блохіну є над чим замислитися. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" втратило перемогу над криворізьким "Кривбасом" в матчі 19 туру української прем'єр-ліги. Ця зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На початку другого тайму кияни відкрили рахунок: гол провів Лукман Аруна. Однак "Динамо" не зуміло дотиснути суперника: на 72-й хвилині криворіжці відігралися, завдяки голу Володимира Прийомова.

Таким чином, "Динамо" залишається на четвертому місці в турнірній таблиці, а "Кривбас" набрав 22 очки і посів 12-у сходинку.

Динамо К (Київ) - Кривбас (Кривий Ріг) - 1:1

Голи: Харуна, 46 (1:0); Прийомов, 72 (1:1).

Попередження: Гусєв, 55; Велозу, 80 - Дедечко, 16; Матіч, 43; Боровик, 77; Сердюк, 90+1.

Зараз ви читаєте новину «"Кривбас" на "Олімпійському" залишив "Динамо" без перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua