середа, 19 липня 2017 17:50

Коноплянка забив команді Бойка в товариському матчі

Коноплянка забив вже четвертий гол в поточному міжсезонні

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка забив м'яч у контрольній грі проти "Бешикташа" (3:2), яка пройшла у Китаї.

Коноплянка почав гру на лаві запасних, з'явившись на полі в перерві. На 62-й хвилині українець зробив рахунок 3:0, в один дотик замкнувши передачу Доніса Авдіяя.

Цей гол став для Коноплянки вже четвертим в поточному міжсезонні. Раніше він відзначився дублем і двома асистами в контрольній грі проти аматорського "Еркеншвіка" (9:1), а після цього забив 1 м'яч "Падерборну" (1:0).

Євген Коноплянка не проходив до складу гельзенкірхенців в минулому сезоні, зігравши лише 601 хвилину в 17 матчах бундесліги.

У новому сезоні грою "кобальтових" керує 31-річний Доменіко Тедеско.

Український воротар "Бешикташа" Денис Бойко залишився в запасі.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка забив команді Бойка в товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua