вівторок, 31 липня 2012 19:12

Китай завоював десяте золото Олімпіади, українки в синхронних стрибках у воду - восьмі

Юлія Прокопчук та Вікторія Потєхіна зайняли восьме місце.Фото: noc-ukr.org

Китаянки Чень Жолінь і Ван Хао виграли золоті медалі Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні в синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки. Це золото стало для Китаю десятим на Іграх-2012. Китайські спортсмени лідирують в неофіційному загальнокомандному олімпійському заліку.

Друге місце у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки зайняли Паола Еспіноса Санчес і Алехандра Ороско Лоса з Мексики. Бронзові медалі дісталися канадкам Меган Бенфейто і Розелін Філіон.

Чень і Ван набрали 368,40 бала. Мексиканські стрибунки у воду отримали 343,32 бали, а Бенфейто і Філіон - 337,62 бала.

Чень Жолінь стала триразовою олімпійською чемпіонкою. На Іграх-2008 в Пекіні вона перемогла в стрибках у воду з 10-метрової вишки, а також разом з Ван Синь виграла золото у синхронних стрибках.

Українські спортсменки Юлія Прокопчук та Вікторія Потєхіна зайняли восьме місце, набравши 299,64 очок.

Зараз ви читаєте новину «Китай завоював десяте золото Олімпіади, українки в синхронних стрибках у воду - восьмі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua