субота, 03 лютого 2007 10:01

Італія поки житиме без футболу

Матч між "Катаньей" і "Палермо" закінчився плачевно для італійського футболу.

На 59-ій хвилині матчу гра була перервана через те, що фанати "Палермо" спробували прорватися на трибуну супротивника. Проте, поліція застосувала проти
тіффозі сльозоточивий газ і через 15 хвилин зустріч вдалося відновити.

Після закінчення гри, яка завершилася поразкою господарів 1:2, розлючені уболівальники почали безлади в місті.
Не обійшлося і без жертв. Поліцейський Філіппо Ракіті, 38 років, загинув від влучання вибухового пристрою в його автомобіль.

Федерація футболу Італії ухвалила рішення відмінити матчі найближчого туру у всіх лігах, а також товариські матчі національної збірної проти Румунії, і молодіжної команди проти Бельгії, які повинні були бути зіграні наступного тижня.

Зараз ви читаєте новину «Італія поки житиме без футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua