вівторок, 06 липня 2021 23:41

Італія перемогла Іспанію в серії пенальті

Іспанія не залишила від Італії каменя на камені в 2012 році. Фото: Reuters

Добрий вечір!

На Євро-2020 наступає пора вирішальних матчів. Сьогодні збірна Італії, яка зачарувала всіх своєю грою, посперечається за вихід у фінал зі збірною Іспанії.

Іспанці погано почали турнір, а в чвертьфіналі лише в серії пенальті здолали команду Швейцарії. Італійці навпаки увесь час грають дуже впевнено. Навіть збірна Бельгії не знайшла аргументів проти команди Манчіні.

Остання видатна зустріч команд відбулася в Києві в фіналі Євро-2012. Тоді теж усіх зачарували італійці, але у вирішальному матчі були безжально биті "червоною фурією" – 4:0.

Чи пішов "київський" урок на користь італійцям – дізнаємося вже скоро.

Стали відомі склади команд:

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон, Барелла, Жоржиньйо, Верратті, К'єза, Іммобіле, Інсіньє.

Запасні: Сірігу, Мерет, Локателлі, Белотті, Берарді, Пессіна, Ачербі, Крістанте, Бернардескі, Бастоні, Флоренці, Толой.

Іспанія: Унай Симон, Аспілікуета, Ерік Гарсія,Ляпорт, Жорді Альба, Коке, Бускетс, Педрі, Ферран Торрес, Оярсабаль, Дані Ольмо.

Запасні: де Хеа, Санчес, Д. Льоренте, Пау Торрес, М. Льоренте, Мората, Морено, Алькантара, Гайя, Родрі, Руїс, Траоре.

Грають гімни команд.

Гра почалася!

3 хв. Італійці вибігли в контратаку, але Барелла забіг в офсайд хоч і влучив у стійку.

7 хв. Іспанці надовго забрали м'яч. Не дають суперникам вибігти в контратаку.

10 хв. Ойарсабаль спробував покомбінувати в чужому карному майданчику, але всі ходи заблокували італійці.

12 хв. Зовсім без м'яча апеннінці. Ойарсабаль ледь не вискочив сам на сам із Доннаруммою.

15 хв. Ферран Торрес ударив повз ворота.

20 хв. Сімон необережно вискочив із воріт, але Іммобіле не скористався ситуацією: сам не вдарив і партнери не змогли.

24 хв. Піренейці 70% володіють м'ячем.

26 хв. Доннарумма парирував удар Ольмо метрів із 6-7. Витягнув із кута.

28 хв. Зовсім не видно тієї Італії, яка знищувала всіх на своєму шляху.

33 хв. Егоїстичне рішення Ольмо. Партнер непогано відкривався з правого флангу, але Дані проігнорував забіг і вдарив вище воріт.

37 хв. Класична тікі-така у виконанні Іспанії. Нічого гострого.

40 хв. Ойарсабаль із кута карного майданчика б'є в небеса.

45 хв. Італійці останні 5 хвилин перехопили ініціативу, але удар Емерсона зачепив поперечку воріт.

І зразу ж перерва.

46 хв. Поновилася гра.

49 в. Сімон помилився у грі ногами, але італійці з кутового нічого не досягли. Жодного удару в підопічних Манчіні.

51 хв. Бускетс отримує жовту за зрив атаки. Збив Іммобіле.

53 хв. Бускетс бив із лінії карного майданчика, але м'яч просвистів над поперечкою.

56 хв. Три хвилини володіння м'ячем Іспанії нічим не завершилися.

58 хв. Ойарсабаль пробиває точно в руки Доннаруммі.

60 хв. ГОЛ!!! К'єза підхопив м'яч після заблокованого удару Іммобіле й влучив точно в дальній кут – 1:0!

62 хв. Заміни в нас Берарді вийшов замість Іммобіле, а Мората замінив Торреса.

65 хв. Ойарсабаль головою з 5 метрів не влучає у ворота. Оце був шанс!

67 хв. Вератті бив із кута воротарського, але влучив точно в Сімона.

70 хв. Морено замінив Ойарсабаля.

74 хв. Дві заміни в Італії. Пессіна замість Вератті й Толой замість Емерсона.

77 хв. Прорив Морати нічим не закінчується. Як і кутовий після нього.

80 хв. ГОЛ! Мората пройшов центром, обігрався з партнером і спокійно покотив у кут. Доннарумма був не при справах – 1:1

86 хв. Белотті й Локателлі виходять на поле. Барелла й Інсіньє залишають його.

Компенсований час пішов.

Все! Буде додатковий час!

92 хв. Подача від Ольмо закінчилася виносом від Італії.

95 хв. Зовсім не форсують події суперники.

99 хв. Толой отримує жовту за фол проти Ольмо.

103 хв. Доннарумма вийшов із воріт, але відбив недалеко. Невеличку пожежу погасили захисники.

105 хв. В Італії потихеньку закінчується бензин. Бракує сил вибігати в контратаку.

106 хв. Алькантара змінює Бускетса, який має жовту картку.

108 хв. Остання заміна в Італії. Замість К'єзи виходить Бернардескі.

110 хв. Відповідь Іспанії. Пау Торрес міняє Енріке Гарсію.

114 хв. Почастішали офсайди. Втомилися гравці обох команд.

116 хв. Навіть Іспанія збивається на примітивні навіси.

118 хв. Бонуччі встигає отримати "гірчичник" за фол на Мораті.

Все, серія пенальті буде в нас.

Все. Італія перемогла. Одного разу схибили італійці й двічі – іспанці.

В фіналі збірна Італії зіграє з переможцем пари Англія – Данія. Матч відбудеться завтра. Фінал пройде на стадіону "Вемблі" в Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «Італія перемогла Іспанію в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua