Як Іспанія розтрощила Італію у фіналі Євро

Як Іспанія розтрощила Італію у фіналі  Євро
Хаві Ернандес був одним із лідерів Іспанії. Фото: Reuters

6 липня збірні Італії та Іспанії зіграють в рамках півфіналу Євро-2020/21.

Найбільш пам'ятною для команд була зустріч у фіналі Євро-2012.

На НСК "Олімпійський" іспанці почали активніше. Команда Вісенте Дель Боске заволоділа територіальною та ігровою ініціативою. Давид Сілва відкрив рахунок у матчі замкнувши передачу головою.

Італійці відповіли моментом зі штрафного Андреа Пірло, небезпечним кутовим та ударом Маріо Балоттеллі.

Під кінець першого тайму Хорді Альба подвоїв перевагу, вийшовши на ворота Джанлуїджі Буффона.

Після перерви італійці заволоділи ініціативою. Намагалися тиснути на Іспанії. Особливих дивідендів із цього не було. Все стало зрозуміло в середині тайму, коли Італія залишилася в меншості. Тіагу Мотта не зміг продовжити грати, а замін вже не було.

Під кінець матчу Фернандо Торрес та Хуан Мата використали провал захисту італійців та довели справу до непристойного - 4:0.

Гра розпочнеться о 22:00. Текстову трансляцію читайте на нашому сайті.

Загалом в історії зустрічей між Італією та Іспанією команди зіграли 33 матчі. Дев'ять перемог в Італії. На одну більше в Іспанії та 14 нічий.

Команди грали між собою у відборі до Кубку світу-2018. Тоді іспанців вдома перемогли - 3:0, а в гостях зіграли в нічию. На Євро-2016 італійці здобули перемогу - 2:0.

Зараз ви читаєте новину «Як Іспанія розтрощила Італію у фіналі Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua