пʼятниця, 11 червня 2021 21:03

Італія легко розбила Туреччину в стартовому матчі Євро

Добрий вечір!

П'ять довгих років ми чекали на цю подію. Здавалося ще вчора збірна України безславно закінчила Євро-2016 і забрала в нас надію. Але сьогодні стартує новий чемпіонат і ми живемо новими сподіваннями.

Сімнадцятий за ліком чемпіонат Європи стартує менш ніж за годину. Його мали відкрити минулого року, але коронавірус вніс корективи у ці плани. Багатостраждальний Євро відклали на рік. І ось тепер настав його час.

Збірна Італії стартує в Римі матчем із Туреччиною. Попри котирування букмекерів, які дають 1,48 на перемогу господарів і 8,2 на перемогу Туреччини . Однак Туреччина навряд чи погодиться з роллю аутсайдера. В команді є дуже технічні й сильні виконавці – Чалханоглу, Ундер й Італії доведеться дуже багато працювати аби довести свій статус фаворита.

Тренери вже назвали стартові склади.

Туреччина - Чакир, Челік, Мераш, Демірал, Сеюнджю, Туфан, Язиджі, Йокушлу, Хакан Чалханоглу, Йилмаз, Караман.

Італія - Доннарумма, Спінаццола, К'єлліні, Бонуччі, Флоренці, Жоржиньйо, Локателлі, Лоренцо Інсіньє, Барелла, Берарді, Іммобіле.

Розпочалася церемонія відкриття.

Грають гімни команд.

Матч розпочався! Євро розпочався!

3 хв. Обережно починають команди. Особливо гості.

7 хв. Італія володіє територіальною ініціативою, але до загроз справа навіть близько не доходить.

12 хв. Туреччина огризнулася контратакою, але Йилмаз не зміг віддати точний пас із правого флангу.

18 хв. Активні атаки Італії призводять до моменту Берарді. Гравець "Сассуоло" не влучає у ворота.

22 хв. Італія претендувала на пенальті. В руку влучив м'яч після удару Іммобіле. Однак арбітр із Нідерландів проігнорував момент.

29 хв. Туреччина захищається й тримається. Італійці атакують великими силами. Турецьких контратак поки нема.

33 хв. Іммобіле втік від опікунів і ударив головою. Трохи не влучив.

35 хв. Доннарумма вперше вступив в гру після прострілу з флангу.

41 хв. Тайм впевнено котиться до нульової нічиї.

44 хв. Іммобіле бив з меж карного майданчика і точно в руки Чакиру.

Перерва. Під кінець тайму Італія претендувала на ще один пенальті, але арбітра сьогодні грою руками не здивуєш.

49 хв. Барелла спробував вивести Іммобіле на удар, але Чакир випередив форварда.

52 хв. ГОЛ, Італія! Туреччина провалилася на правому фланзі захисту , Берарді прострілив і Демірал зрізав у власні ворота. Перший гол і перший автогол!

57 хв. Відкрита гра пішла. Кожна команда відповідає атакою на випад суперника.

58 хв. Потенційний новобранець "Шахтаря" Локателлі ударом із 20 метрів потренував голкіпера турків. Чакир витягнувся в струнку й парирував.

66 хв. Гол! Іммобіле! Чакир парирує удар Спінацолли, але Іммобіле вискочив і добив у сітку. Перший гол Чіро – 2:0!

71 хв. Знову серія атак від Туреччини нічим не закінчується . Жодного удару в площину від наших сусідів.

74 хв. Крістанте замінив Локателлі.

79 в. ГОЛ! Інсіньє. Обвідним ударом з кута воротарського майданчика гравець "Наполі". – 3:0. Нічого вже не лишилося від Туреччини.

81 хв. Белотті міняє Іммобіле.

89 хв. Дограють матч команди. Зникла гострота.

90 хв. Італійці вразили зарядженістю на ворота. Один із явних фаворитів Євро.

Все! Свисток арбітра.

Збірна Італії вдало стартувала на Євро із великої перемоги. Давно не доводилося бачити в матчі відкриття такої перемоги. Італія виходить на перше місце в групі.

Зараз ви читаєте новину «Італія легко розбила Туреччину в стартовому матчі Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua