пʼятниця, 01 грудня 2017 20:11

Ісландський футболіст "Евертона" забив шедевральний м'яч

"Евертон" підписав Гільфі Сігурдссона за рекордні для клубу 49 мільйонів євро

Ісландський півзахисник "Евертона" Гільфі Сігурдссон забив блискучий гол у матчі 13-го туру АПЛ проти "Саутгемптона" (1:4).

Півзахисник жахнув у дальню дев'ятку за кілька хвилин до свистка на перерву і зрівняв рахунок.

"Саутгемптон" набрав 16 очок і піднявся на десяте місце у таблиці АПЛ. "Евертон" впав на шістнадцяту позицію з 12-ма балами.

Сігурдссон перейшов у мерсисайдський клуб влітку 2017 роки за рекордні для клубу 49 млн євро і забив 2 голи в 17 матчах.

Вчора "Евертон" підтвердив призначення Сема Аллардайса головним тренером. Офіційний твіттер Ірисок повідомив про підписання фахівцем контракту до літа 2019 року.

Одним з кандидатів на посаду наставника "Евертона" називали головного тренера донецького "Шахтаря" Паулу Фонсеку.

Зараз ви читаєте новину «Ісландський футболіст "Евертона" забив шедевральний м'яч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua