неділя, 05 серпня 2012 19:09

"Іллічівець" розгромив запорізький "Металург"

Адріан Пуканич відкрив рахунок у матчі ФОТО: blog.isport.ua

Маріупольський "Іллічівець" обіграв на виїзді запорізький "Металург" з рахунком 3:0 у матчі четвертого туру чемпіонату України серед команд прем'єр-ліги.

Перший гол підопічні Миколи Павлова забили під завісу першого тайму. Пуканич вивів "Іллічівець" вперед у рахунку, на дальній штанзі головою замкнувши подачу зі штрафного від Кравченка.

У дебюті другого тайму азовські футболісти ще раз засмутили голкіпера "Металурга" Шевченка. На 53-й хвилині Кравченко розстріляв воротаря господарів ударом з семи метрів після передачі Таргамадзе.

Крапку у матчі поставив Ярошенко, який на третій додатковій хвилині реалізував штрафний удар з 15-ти метрів. Перед цим свою другу жовту картку отримав футболіст "Металурга" Тейку, залишивши господарів поля у меншості.