субота, 24 березня 2012 12:25

Хемілтон виграв другу кваліфікацію Формули-1 поспіль
5

Кваліфікація другого етапу чемпіонату світу Формули-1 в Малайзії завершилася другим поспіль дублем пілотів McLaren. Льюїс Хемілтон встановив найкращий час дня, проїхавши по трасі в околицях Куала-Лумпура за 1.36,219, а його партнер по команді Дженсон Баттон став другим, поступившись чемпіону світу 2008 року 15 сотих секунди.

Найближчим переслідувачем гонщиків McLaren виявився Міхаель Шумахер: німець завершив кваліфікаційну сесію з третім результатом.

Марк Веббер і Кімі Райкконен показали абсолютно ідентичні показники 1.36,461. У такій ситуації перевагу отримує той, хто проїхав своє коло раніше, тому на цей раз попереду виявився Веббер. Райкконен кваліфікований п'ятим, але штраф у п'ять позицій за позапланову зміну коробки передач відправить пілота Lotus на десяту сходинку стартового поля.

Замість фіна п'ятим Гран-прі Малайзії почне Себастьян Феттель. Гонщик Red Bull єдиним з першої десятки вирішив встановити на свій болід жорстку гуму в фінальному сегменті - всі інші віддали перевагу середні покришки Pirelli. Слідом за Феттелем у кваліфікації розташувалися Роман Грожан, Ніко Росберг, Фернандо Алонсо і Серхіо Перес.

Росіянин Віталій Петров показав 20-й час, проте недільну гонку розпочне 19-м завдяки штрафу його напарника Хейккі Ковалайнена. Фінн втратить п'ять позицій і стартує з останнього місця. Пілоти HRT вперше в сезоні вклалися в 107 відсотків від часу лідера, а тому будуть допущені на старт Гран-прі Малайзії.

Гонка Формули-1 на трасі "Сепанг" пройде в неділю, 25 березня, повідомляє "Motor.ru".

24. Нараїн Картікеян (HRT) - 1:43,655

Зараз ви читаєте новину «Хемілтон виграв другу кваліфікацію Формули-1 поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua