пʼятниця, 10 листопада 2017 20:11

Гравець "Олімпіка" відзначився шедевральним ударом

У 15-му турі чемпіонату України футболісти забили кілька красивих м'ячів.

Андрій Богданов забив один з найкрасивіших м'ячів туру

"Олімпік" не втримав перемогу в матчі проти "Зорі" - 3:3. З шести голів варто відзначити два м'ячі.

Андрій Богданов здалеку шедевральним ударом поклав м'яч у нижній правий кут воріт.

Євген Опанасенко на 84 хвилині дальнім ударом влучив у ближню від воротаря "дев'ятку".

Після цієї нічиєї команди залишилися на своїх позиціях. "Олімпік" - на третьому місці з 25 очками, а "Зоря" на 6 з 19 пунктами.

"Маріуполь" на своєму полі приймав донецький "Шахтар" і зазнав поразки з рахунком 1:3.

"Гірники" контролювали хід гри і вийшли вперед на 30-й хвилині зусиллями Факундо Феррейри.

На 56-й хвилині Бернард красивим ударом в "дев'ятку" поставив крапку в грі - 3:1.

16-й тур чемпіонату України пройде 17, 18 і 19 листопада. Трійка лідерів: "Шахтар" - 36, "Динамо" — 29, "Олімпік" - 25.

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Олімпіка" відзначився шедевральним ударом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua