понеділок, 10 вересня 2012 08:46

Футбольна збірна України поступилася Росії у фіналі Паралімпіади
7

Збірна Росії взяла реванш в України за Пекін-2008

У Лондоні завершилася Паралімпіада 2012 року. Фінальним акордом був фінал футбольного турніру 7x7, в якому зійшлися фіналісти попередньої Паралімпіади в Пекіні збірні України і Росії.

Росіянам вдалося взяти реванш і не дозволити українцям утретє поспіль стати кращими. Матч закінчився з рахунком 1:0, а єдиний гол у середині другого тайму на 44-й хвилині забив Едуард Рамонов.

Таким чином, українцям не вдалося повторити рекорд голландських парафутболістів, які тричі поспіль вигравали Паралімпійські ігри, повідомляє "Террикон".

Бронзу завоювала збірна Ірану, яка в поєдинку за третє місце розгромила Бразилію з рахунком 5:0.

Футбол 7 на 7.

фінал

Україна - Росія - 0:1

Гол: Едуард Романов (44)

Україна: 1. Костянтин Симашко - 3. Євген Зинов'єв, 4. Тарас Дутко, 5. Анатолій Шевчик, 6. Іван Шкварло, 7. Іван Доценко, 11. Володимир Антонюк (капітан)

Зараз ви читаєте новину «Футбольна збірна України поступилася Росії у фіналі Паралімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua